انشا یک روز از کلاس پایه نهم صفحه 81

انشا یک روز از کلاس پایه نهم صفحه 81

یک روز از کلاس

انشا پایه نهم با موضوع یک روز از کلاس 

یادم می آید که چند سال پیش در مدرسه ابتدایی و در کلاس پنجم مشغول به درس خواندن بودم و در آن مدرسه به ما بچه ها خیلی خوش می گذشت و به من بیشتر چون عمه ی من در آن مدرسه مدیر بود.

در کلاس پنجم آن مدرسه خانم معلم ما فردی بسیار مهربان و دلسوز بود و درس را با زبانی شیرن و قابل درک و فهم ما بیان می کرد و ما هم معلم خود را بسیار گرامی و بزرگ می داشتیم . 

انشا مدرسه ,کلاس ,انشا ,پایه ,کلاس پنجم ,کلاس پایه

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات

کسب درآمد

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

محفل 8 - محفل بسیجیان ساری بیسیم پاناسونیک جدیدترین موزیک ها حمایت از کالای ایرانی www.denafoam.com tamirkade مهدی جهان آرای مشاوره ازدواج | بهترین مشاور قبل ازدواج آموزش دوچرخه سواری Sport انجمن ن خوشگلپهن خوش فرم لیسیدنی پاسخ ازمون 6بهمن96کانون قلم چی منو خسته از این دنیا نکن میخوامت تورو من به قدر جون دانلودسریال‏خانواده‏دکتر‏ماهان‏ نحوه اوردن یاه ست آیا عیدی مستمری بگیران بنیاد شهید واریز شده بیمارستان چونا قسمت۱۸ اپارات ضرب المثل از بس که آن مجلس طولانی شد همه به خواب رفتند پاسخ نگارش پایه ششم صفحه ۶۶ بیوگرافی تایانچ ای ایدین